شور وصف ناپذیر مردم در چاپ عکس و بنر و پوستر شهید حاج قاسم سلیمانی

شور وصف ناپذیر مردم در چاپ عکس و بنر و پوستر شهید حاج قاسم سلیمانی

چاپ پوستر شهید قاسم سلیمانی
بازدید

شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود.

شنامه و عکس شهید حاج قاسم سلیمانی

خبر شهادت سردار سلیمانی برای همه ی خانواده شهدا ، لحظه ی شنیدن خبر شهیدانشان را تداعی کرد . چرا که سردار سلیمانی اسطوره شهیدان بود و این مرد بزرگ ، پدری مهربان برای فرزندان شهدا ، برادری مقتدر و استوار برای خانواده شهدا و دلگرمی مردم ایران و تمام ملت مظلوم عراق ، سوریه ، یمن و لبنان بود . از همین رو مجتمع چاپ ایران کهن به اطلاع می رساند سیاست آمریکا در جهان اسلام با ترور سردار سلیمانی فرو پاشید و از هم گسسته شد و از همین رو چاپ عکس قاسم سلیمانی را دستور کار خود قرار داده تا به انتشار بیش از پیش رشادتهای این سردار بزرگ کمکی هر چند کوچک نموده باشد .

چاپ عکس رهبر انقلاب و حاج قاسم سلیمانی

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام در روز ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ آسمانی شد. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله ‌ارواحناه ‌فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌نماییم. در مجتمع چاپ ایران کهن با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ بنر شما می توانید چاپ بنر سردار سلیمانی را با بهترین و ارزانترین متریال از طریق سفارش چاپ بنر در سامانه ثبت سفارش آنلاین ایران کهن سفارش و در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

چاپ بنر شهید قاسم سلیمانی توسط مجتمع چاپ کهن

سردار سلیمانی نمونه‌ برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه او در همه‌ این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او آلودند. در دنیای تبلیغات امروز که روزانه هزاران بنر در سراسر بیلبوردها و معابر نصب می شوند، تنها چیزی که می تواند بر روی مخاطبان و بینندگان بنرهای شما تاثیر گذار باشد و نگاه ها را جذب کند، ایده ی خاص، طرح خاص و طراحی جذاب آن می باشد.
زمانی که یک نوع از تبلیغات بصورت محدود وجود داشته باشد، خواه ناخواه توجه ها را به خود جلب می کند. واحد چاپ بنر شبانه روزی مجتمع چاپ ایران کهن بنا به استفاده ای که بنر دارد خدمات پس از چاپ بنر را به شما مشتریان گرامی ارائه میدهد و شما می توانید چاپ عکس سردار سلیمانی و همچنین چاپ پوستر سردار سلمیانی را در سامانه ثبت سفارش آنلاین انتخاب نمایید.

چاپ پوستر شهید قاسم سلیمانی

پوستر شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ابزاری تبلیغاتی تصویر محور است که این موضوع باعث می شود تا پوستر در ابعاد بزرگتری نسبت به تراکت، بروشور و یا کاتالوگ چاپ شود البته محتوای متنی پوسترها بطور خلاصه ثبت می گردند و عموما در فضاهای پرتردد نصب می گردند تا مخاطب پیام پوستر تبلیغاتی را از طریق تصویر دریافت نماید.
درکل چاپ پوستر سردار قاسم سلمیانی به دو روش چاپ پوستر افست و چاپ پوستر دیجیتال چاپ و تولید می گردد. مهمترین امر در طراحی پوستر حاج قاسم سلمیانی استفاده از تصاویر باکیفیت و خلاقیت در طراحی و انتخاب رنگها بر اسا موضوع و محتوای نوشتاری مفید و خلاصه می باشد. نمادها و شکل های به کار رفته در تصاویر پوستر است که هر چقدر نوآورانه و خلاقانه باشند ماندگاری و تاثیرگذاری بصری بیشتری دارد. انتخاب فونت و نوع قلم نیز فاکتور بسیار مهمی در طراحی پوستر شهید سردار سلیمانی است که باید اصول استاندارد آن را رعایت کرد. این اصل باید بر اساس نوع موضوع، فعالیت، زمینه کاری و اهداف مخاطب انتخاب شود.

چاپ عکس حاج قاسم توسط مردم

شهید سلیمانی چهره‌ بین‌المللی مقاومت است و همه دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ دوستان و نیز همه‌ دشمنان بدانند، خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.
این جملات گوشه ای از فرمایشات مقام معظم رهبری می باشد که مجتمع چاپ ایران کهن این فرمایشات را در طراحی پوستر جاج قاسم سلمیانی و همینطور چاپ بنر قاسم سلیمانی سرلوحه قرار داده و همانند دیگر آحاد ملت ایران وظیفه نشر این رشادت را وظیفه خود میداند. چاپ پوستر شهادت حاج قاسم سلمیانی با طراحی ویژه توسط تیم طراح ما برای شما انجام می شود. از این رو نیاز نیست نگران طراحی باشید.
برای چاپ پوسترشهید سردار سلیمانی در تیراژ بالا روش افست بسیار مناسب است چون علاوه بر کیفیت بالا قیمت چاپ پوستر a2و قیمت چاپ پوستر a3و همچنین قیمت چاپ پوستر a4 بسیار پایینی دارد ولی چنانچه تیراژ پایین باشد و زمان ارسال برای چاپ افست کم باشد بهتر است از چاپ دیجیتال استفاده کنیم. مجموعه چاپ ایران کهن با در اختیار داشتن چاپ خانه افست و بزرگترین چاپ دیجیتال ایران تمامی نیاز چاپی شما را برآورده می نماید .

چاپ عکس شهید قاسم سلیمانی

در این سفر شهادت، سلیمانی تنها نبود و یکی از نزدیک‌ترین افراد به ایران ابومهدی المهندس نیز به شهادت رسید. ابومهدی که از زمان جنگ با رژیم بعث عراق در کنار ایران بود در سال‌های اخیر نیز در جنگ با داعش کنار سلیمانی بود. او بنابر وصیتش در تهران به خاک سپرده خواهد شد. تشییع پیکرهای این دوشهید ابتدا از کاظمین و در جوار حرم امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) آغاز شد و سپس در بغداد با حضور شماری از مقام های بلند پایه عراقی از جمله عادل عبدالمهدی نخست وزیر دولت موقت عراق، سید عمار حکیم رییس جریان حکمت عراق، هادی العامری فرمانده جدید الحشد الشعبی و شماری از مسؤولان احزاب و گروه های عراقی شرکت داشتند.
چاپ عکس سردار سلیمانی به روش چاپ دیجیتال، چاپ فوق العاده با کیفیتی برای شما رقم خواهد زد. دستگاه های دیجیتال، دستگاه های عظیم و سرعت بالایی نیستند و متریال های گران قیمت تری نسبت به نوع افست دارند. این گزینه مناسب آن دسته از افرادی است که تعداد زیادی از پوستر نیاز ندارند ( مثلا ۲۰۰ عدد ) و یا اینکه زمان کافی برای ارسال کار به چاپخانه ندارند و می خواهند بصورت فوری و یکی دو ساعته کار چاپ شده را دریافت نمایند.
مجموعه چاپ ایران کهن همواره مانند سالهای گذشته که تبلیغات اسلامی و اهداف والای آن را جزو وظایف اصلی خود دانسته و چاپ بنر سردار قاسم سلیمانی را همچنان با کیفیت مناسب انجام خواهد داد. چاپ بنر انتخابات مجلس ، چاپ بنر انتخابات شورای شهر و کلیه انتخابات با بالاترین سطح کیفیت از تخصص های و خدمات ویژه مان در تک چاپ می باشد.

چاپ بنر شهادت حاج قاسم سلیمانی

چاپ بنر شهادت حاج قاسم سلیمانی توسط مجموعه ایران کهن با کیفیت بالا و سرعت عمل بالا انجام می شود. با توجه به تعداد بالای دستگاه های چاپ بنر هیچ گونه محدودیتی در پذیرش سفارشات شما عزیزان نداریم. و می توانیم در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات چاپ بنر شما را انجام دهیم.
چاپ پوستر شهید سلیمانی به روش افست و دیجیتال با انواع کاغذ در گرماژ های مختلف و متنوع ترین خدمات پس از چاپ در کمترین زمان و بالاترین کیفیت در مجتمع چاپ ایران کهن با ثبت سفارش آنلاین امکانپذیر می باشد.

مجتمع چاپ ایران کهن همواره معتقد است که شهید سلیمانی الگوی ارزشمند برای جوانان و قهرمانان و تمام اقشار جامعه و از یاران ارزشمند رهبر و انقلاب بود. او مرد جهاد و مبارزه و جبهه های جنگ حق علیه باطل بود و بی شک شهادت پاداش مجاهدت او در راه اسلام و ایران است. وجود این سردار بزرگ برای همه ما بارقه امید بود که با وجودش احساس امنیت روانی داشتیم و هرگز یاد و خاطره وی را فراموش نمی کنیم اما راه و آرمان های این سردار دلاور را برای همیشه ادامه و به نسل آینده منتقل خواهیم کرد.

چاپ بنر فوری حاج قاسم سلیمانی

سر در بسیاری از خانه ها، مغازه ها، بانکها، مجتمع های تجاری و فضای فیزیکی شهر از پوستر و تمثال نورانی این سردار فداکار پر شده و در هیچ نقطه و مکانی نیست که عطر و بوی این سردار دشمن شکن و مدافع حریم ولایت در آن مشاهده نشود. لذا مجتمع چاپ ایران کهن به تمامی عاشقان این شهید بزرگوار اعلام مینماید که چاپ پوستر حاج قاسم سلمیانی و همینطور چاپ بنر شهادت سردار سلیمانی و چاپ عکس سردار سلیمانی را با کیفیت بالا در دستور کار خود قرار داده است

سردار سلیمانی نقش پررنگی در دفاع از مردم بیگناه سوریه در مقابل گروهک تروریستی داعش داشت. او و یارانش که مدافعان حرم نام گرفتند در بیشتر عملیات ها حضور داشتند و از مقام حرم و مردم بیگناه سوری به دفاع همه جانبه پرداختند.

چاپ عکس ، پوستر و چاپ بنر شهید حاج قاسم سلیمانی
سردار سلیمانی در پاسخ به تهدید ترور از طرف مقامات آمریکایی همواره می گفت: این تهدید نیست، کمک به شوقی است. در پاسخ به افرادی که فکر می‌کنند با تهدیدها رعب بر ما حاکم می‌شود، می‌گویم خداوندا شهادت در راه خودت را به دست دشمنان دینت، نصیب من بگردان.
مجموعه چاپ ایران کهن ضرورت وجود مجموعه هایی که بتوانند بنوعی مروج آرمانهای فرهنگی و دینی و باورهای فکری رهروان امام و پیروان اسلام در جامعه اسلامی باشند را درک نموده و همواره در راستای اعتلای این اهداف کوشیده است و در بخش چاپ پوستر شهید سلمیانی و چاپ بنر شهادت حاج قاسم سلمیانی و چاپ عکس شهید حاج قاسم سلیمانی از هیچ کمکی دریغ نمی نماید.