کارت ویزیت پی وی سی فوری دورگرد

1396/12/15 16:49:53 مقاله

کارت ویزیت های پی وی سی دورگرد

تحویل در کمتر از 8 ساعت، فوری به معنی واقعی

 کارت ویزیت های پی وی سی دورگرد

جالب است بدانید که از Polyvinyl chloride یا همان PVC ها تنها لوله و مصالح ساختمانی تهیه نمی شود؛ بلکه بعضی کارت های ویزیتی که دریافت می کنید ساختار مولکولی مشابه یعنی C2H3Cl دارند. جالب نیست؟
در این قسمت راجع به کارت ویزیت های پی وی سی دورگرد سخن خواهیم گفت و اینکه چگونه می توان فوری، این کارت های گردن گلفت را در کمتر از 8 ساعت به خدمت کسب و کار خود در آورد و منقش به طرح و لوگوی برند دلخواه کرد. با ما همراه باشید.

چرا پی وی سی دورگرد؟


پی وی سی ها شبیه به کارت های بانکی هستند. اگر قصد صدور کارت هویت، عضویت، تخفیف و از این قسم را دارید انتخاب مناسب پی وی سی دورگرد است. به طور کلی این جنس ساختاری مقاوم و ماندگار دارد که می تواند تا مدت ها به کار گرفته شود؛ چه چیز مناسب و مقرون به صرفه تر از یک بار چاپ و سال ها استفاده؟
از نظر جنس یا ضخامت این کارت ها با میکرون معرفی می شوند و سه سطح 300، 500 و760 به ترتیب از نازک تا ضخیم طبقه بندی جنسی این کارت ها را شکل می دهد. 
به واسطه ی ساختار شیمیایی فوق العاده هر نوع ظاهری که مد نظرداشته باشید از دل این کارت ها بیرون می آید؛ شفاف، ساده، صدفی، نقره ای و غیره. همچنین مانند تمامی کارت ها می توانید روی ان ها را با انواع روکش های مات و براق بپوشانید و اصلاحا با یک لایه محافظ دوام بیشتری به آن ها ببخشید. 

 اهمیت چاپ فوری در چیست؟


به خصوص افرادی که با چاپ سرو کار دارند به خوبی از این امر مطلع هستند که بسیاری از فروشگاه ها به دلیل عدم در اختیار داشتن نیروی متخصص و البته تجهیزات به روز و مدرن نمی توانند در کمتر از چندین روز یک سفارش ساده ی پی وی سی را تحویل دهند.
از این گذشته حتی در صورتی که این قول را داده و عمل کنند در بین سفارش نمونه های معیوب به وفور یافت می شوند که هر یک به دلیلی فاقد کیفیت استفاده هستند.
در صورتی که قصد سفارش کارت ویزیت پی وی سی دورگرد را دارید مجموعه چاپ ایران کهن در کمترین زمان ممکن بهترین سرویس و خدمات را به شما ارائه خواهد کرد.
همین حالا با ما تماس بگیرید و از چند و چون کار با خبر شوید. #
امیر قوامی 198 پست
انواع روش های چاپ

برای پرینت یک طرح یا نوشته راه و روش های فوق العاده گسترده ای وجود دارد؛ مخصوصا در این روزها که پشت هم نوآوری و خلاقیتی جدید رونمایی می شود

کارت ویزیت گلاسه

با ما همراه باشید تا با هم از خلال چند سطر نسبت به کارت های ویزیت اشراف پیدا کنیم

کارت ویزیت سلفون مات

در این نوشته به صورت کلی کارت ویزیت های سلفونی مات را مورد توجه قرار می دهیم

چاپ کهن مجهزترین مجتمع چاپ کشور

  • سیمرغ بلورین دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • سیمرغ بلورین سیزدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • اثر ممتاز جشنواره تخصصی چاپ ایران توسط هیئت داوران
  • لوح تقدیر به عنوان اثر برتر جشنواره چاپ ایران
  • لوح تقدیر از جشنواره و گرامیداشت دویست سال صنعت چاپ ایران