پاکت نامه، قدیمی اما دوست داشتنی

1396/12/10 12:47:03 مقاله

پاکت نامه، قدیمی اما دوست داشتنی

پاکت نامه

 

هر چند که با قاطعیت می توان از پایان عصر کفترهای کاکل به سر که از قضا نامه و خبر می برده اند سخن گفت، اما نمی توان از روی اهمیت خود پاکت های نامه خط بطلان کشید و آن ها را نادیده انگاشت. تمامی تحولات افسارگسیخته ی عصر جدید قبول، اما هنوز هم که هنوز است صمیمیت و جاذبه ی یک نامه ی کاغذی را هیچ سیستم انتقال پیامی ندارد. حداقل نظر ما این است! در این نوشته به پاکت های نامه می پردازیم. چاپ هایی که آنقدر عزیزند که هنرمندان عصر ما برای نگهداری از آن ها کیف دیواری و وسایلی متنوع می دوزند.
1200

چرا پاکت نامه مهم است؟

پاکت نامه

بستگی دارد از چه زاویه ای به موضوع نگاه کنیم. اگر یک شرکت اداری باشیم، پاکت نامه ای که استفاده می کنیم بیانگر اعتباری است که برای مکاتبات خود قائل می شویم. تا به حال نامه های دولتی را دیده اید؟ همه در پاکت هایی مخصوص که بسته به درجه اهمیتشان مهر و لاک دارند استفاده می شوند. هر چند که سخت می توان به درجه اعتبار یک ارگان دولتی رسید اما هر برندی در حوزه ی فعالیت های خود به هر حال مکاتبه ی کاغذی خواهد داشت؛ بی برو برگرد به خاطر داشته باشید که در اختیار داشتن پاکت هایی مخصوص و انحصاری که تنها شرکت شما از آن ها استفاده می کند؛ اعتباری دوچندان به کسب و کار شما می بخشد.

تنها شرکت های رسمی باید به دنبال پاکت های اختصاصی باشند؟

 

پر واضح است که خیر؛ هر برندی با هر جایگاهی می تواند کار خود را با کلاس و حرفه ای ادامه دهد. حتی یک فری لنسر و شخصیت حقیقی برای ارائه ی پیشنهاد و پروپوزال به بخش های مختلف می تواند در پاکت های اختصاصی خود نامه بفرستد. شما هم به این موضوع فکر کنید؛ اگر درگیر مکاتبات هستید بهتر نیست طوری کار کنید که نامه ی شما بین خیلِ مکاتبات اداری گوناگون جلوه گر باشد و به متصدی امر چشمک بزند.

یک مثال جهانی

پاکت نامه

برای نتیجه گیری و ارائه ی دلیل به حقانیت نگاشته های بالا از گوگل کمک می گیریم. اگر پاکت نامه اهمیت نداشت این ابر شرکت جهانی برای سیستم پیام رسانی دیجیتال خود پاکت و آرم مخصوص طراحی نمی کرد. اگر چه کار او دیجیتال است؛ اما مفهوم یکی است؛ همه ی ما بدون اینکه حتی کلمه ای روی این نشان باشد سیستم پیام رسانی گوگل را به خاطر می آوریم؛ این طور نیست؟ اگر به دنبال طراحی و چاپ پاکت های مخصوص و انحصاری کسب و کار خود هستید همین حالا با ما تماس بگیرید؛ ایده های فوق العاده ای را برای شما کنار گذاشته ایم.

#
امیر قوامی 194 پست
کارت ویزیت گلاسه

با ما همراه باشید تا با هم از خلال چند سطر نسبت به کارت های ویزیت اشراف پیدا کنیم

کارت ویزیت سلفون مات

در این نوشته به صورت کلی کارت ویزیت های سلفونی مات را مورد توجه قرار می دهیم

کارت ویزیت پی وی سی فوری دورگرد

تحویل در کمتر از 8 ساعت، فوری به معنی واقعی

چاپ کهن مجهزترین مجتمع چاپ کشور

  • سیمرغ بلورین دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • سیمرغ بلورین سیزدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • اثر ممتاز جشنواره تخصصی چاپ ایران توسط هیئت داوران
  • لوح تقدیر به عنوان اثر برتر جشنواره چاپ ایران
  • لوح تقدیر از جشنواره و گرامیداشت دویست سال صنعت چاپ ایران