پاکت نامه، قدیمی اما دوست داشتنی

1396/12/10 12:47:03 مقاله

پاکت نامه، قدیمی اما دوست داشتنی

 

پاکت نامه

 

هر چند که با قاطعیت می توان از پایان عصر کفترهای کاکل به سر که از قضا نامه و خبر می برده اند سخن گفت، اما نمی توان از روی اهمیت خود پاکت های نامه خط بطلان کشید و آن ها را نادیده انگاشت. تمامی تحولات افسارگسیخته ی عصر جدید قبول، اما هنوز هم که هنوز است صمیمیت و جاذبه ی یک نامه ی کاغذی را هیچ سیستم انتقال پیامی ندارد. حداقل نظر ما این است! در این نوشته به پاکت های نامه می پردازیم. چاپ هایی که آنقدر عزیزند که هنرمندان عصر ما برای نگهداری از آن ها کیف دیواری و وسایلی متنوع می دوزند.
1200

چرا پاکت نامه مهم است؟

پاکت نامه

بستگی دارد از چه زاویه ای به موضوع نگاه کنیم. اگر یک شرکت اداری باشیم، پاکت نامه ای که استفاده می کنیم بیانگر اعتباری است که برای مکاتبات خود قائل می شویم. تا به حال نامه های دولتی را دیده اید؟ همه در پاکت هایی مخصوص که بسته به درجه اهمیتشان مهر و لاک دارند استفاده می شوند. هر چند که سخت می توان به درجه اعتبار یک ارگان دولتی رسید اما هر برندی در حوزه ی فعالیت های خود به هر حال مکاتبه ی کاغذی خواهد داشت؛ بی برو برگرد به خاطر داشته باشید که در اختیار داشتن پاکت هایی مخصوص و انحصاری که تنها شرکت شما از آن ها استفاده می کند؛ اعتباری دوچندان به کسب و کار شما می بخشد.

تنها شرکت های رسمی باید به دنبال پاکت های اختصاصی باشند؟

 

پر واضح است که خیر؛ هر برندی با هر جایگاهی می تواند کار خود را با کلاس و حرفه ای ادامه دهد. حتی یک فری لنسر و شخصیت حقیقی برای ارائه ی پیشنهاد و پروپوزال به بخش های مختلف می تواند در پاکت های اختصاصی خود نامه بفرستد. شما هم به این موضوع فکر کنید؛ اگر درگیر مکاتبات هستید بهتر نیست طوری کار کنید که نامه ی شما بین خیلِ مکاتبات اداری گوناگون جلوه گر باشد و به متصدی امر چشمک بزند.

یک مثال جهانی

پاکت نامه

برای نتیجه گیری و ارائه ی دلیل به حقانیت نگاشته های بالا از گوگل کمک می گیریم. اگر پاکت نامه اهمیت نداشت این ابر شرکت جهانی برای سیستم پیام رسانی دیجیتال خود پاکت و آرم مخصوص طراحی نمی کرد. اگر چه کار او دیجیتال است؛ اما مفهوم یکی است؛ همه ی ما بدون اینکه حتی کلمه ای روی این نشان باشد سیستم پیام رسانی گوگل را به خاطر می آوریم؛ این طور نیست؟ اگر به دنبال طراحی و چاپ پاکت های مخصوص و انحصاری کسب و کار خود هستید همین حالا با ما تماس بگیرید؛ ایده های فوق العاده ای را برای شما کنار گذاشته ایم.

#
امیر قوامی 194 پست
انواع روش های چاپ

برای پرینت یک طرح یا نوشته راه و روش های فوق العاده گسترده ای وجود دارد؛ مخصوصا در این روزها که پشت هم نوآوری و خلاقیتی جدید رونمایی می شود

کارت ویزیت گلاسه

با ما همراه باشید تا با هم از خلال چند سطر نسبت به کارت های ویزیت اشراف پیدا کنیم

کارت ویزیت سلفون مات

در این نوشته به صورت کلی کارت ویزیت های سلفونی مات را مورد توجه قرار می دهیم

چاپ کهن مجهزترین مجتمع چاپ کشور

  • سیمرغ بلورین دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • سیمرغ بلورین سیزدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • اثر ممتاز جشنواره تخصصی چاپ ایران توسط هیئت داوران
  • لوح تقدیر به عنوان اثر برتر جشنواره چاپ ایران
  • لوح تقدیر از جشنواره و گرامیداشت دویست سال صنعت چاپ ایران